77. Cannes Filmleri Açıklandı

Jüri başkanlığını Greta Gerwig’in üstlendiği Cannes Film Festivali’nin programı, dün düzenlenen basın toplantısında festival direktörü Thierry Frémaux tarafından duyuruldu.

77. Cannes Film Festivali’nin ana yarışmasına seçilen filmlerin tamamı şu şekilde:

  • Megalopolis (Yön. Francis Ford Coppola)
  • The Apprentice (Yön. Ali Abbasi)
  • The Shrouds (Yön. David Cronenberg)
  • The Substance (Yön. Coralie Fargeat)
  • Grand Tour (Yön. Miguel Gomes)
  • Marcello Mio (Yön. Christophe Honoré)
  • Caught by the Tides (Yön. Jia Zhangke)
  • All We Imagine as Light (Yön. Payal Kapadia)
  • Oh, Canada (Yön. Paul Schrader)
  • Limonov (Yön. Kirill Serebrennikov)
  • Parthenope (Yön. Paolo Sorrentino)
  • The Girl with the Needle (Yön. Magnus von Horn)
  • Kinds of Kindness (Yön. Yorgos Lanthimos)
  • Beating Hearts (Yön. Gilles Lellouche)
  • Wild Diamond (Yön. Agathe Riedinger)
  • Motel Destino (Yön. Karim Aïnouz)
  • Bird (Yön. Andrea Arnold)
  • Emilia Perez (Yön. Jacques Audiard)
  • Anora (Yön. Sean Baker)

“Yarışma Dışı” (Hors Competition) bölümünde yer alan filmler:

Furiosa (Yön. George Miller)
Horizon: An America Saga (Yön. Kevin Costner)
She’s Got No Name (Yön. Peter Ho-sun Chan)
Rumours (Yön. Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson)
77. Cannes Film Festivali seçkisi açıklandı – 6
“Cannes Prömiyerler” (Cannes Premiere) bölümünde yer alan filmler:

Miséricorde (Yön. Alain Guiraudie)
C’est Pas Moi (Yön. Leos Carax)
Everybody Loves Touda (Yön. Nabil Ayouch)
The Marching Band (Yön. Emmanuel Courcol)
Rendez-Vous Avec Pol Pot (Yön. Rithy Panh)
Le Roman de Jim (Yön. Arnaud Larrieu, Jean-Marie Larrieu)
77. Cannes Film Festivali seçkisi açıklandı – 7
“Özel Gösterimler” (Special Screenings) bölümünde yer alan filmler:

La Belle de Gaza (Yön. Yolande Zauberman)
Apprendre (Yön. Claire Simon)
The Invasion (Yön. Sergei Loznitsa)
Ernest Cole, Lost and Found (Yön. Raoul Peck)
Le Fil (Yön. Daniel Auteuil)

“Gece Yarısı Gösterimleri” (Midnight Screenings) bölümünde yer alan filmler:

Twilight of the Warrior (Yön. Cheang Pou-soi)
I, the Executioner (Yön. Ryoo Seung-wan)
The Surfer (Yön. Lorcan Finnegan)
The Balconettes (Yön. Noemie Merlant)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betmarlo
egt oyna
pragmatic slot oyunları
barn festival
dog house megaways
betibom
sweet bonanza
tombala oyna
aresbet
wild west gold oyna
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
markaj giriş
sweet bonanza
sugar rush
diyarbet
diyarbet
diyarbet
gates of olympus oyna
big bass bonanza oyna
trwin
diyarbet
diyarbet
casipol
casipol
casipol
betingo
egt oyna
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
aviator oyna
aviator giriş
tombala
kartal escort
betist
footer link satın al
tanıtım yazısı satın al
backlink satın al
bonus hunt
betmarlo
egt oyna
pragmatic slot oyunları
barn festival
dog house megaways
betibom
sweet bonanza
tombala oyna
aresbet
wild west gold oyna
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
diyarbet
markaj giriş
sweet bonanza
sugar rush
diyarbet
diyarbet
diyarbet
gates of olympus oyna
big bass bonanza oyna
trwin
diyarbet
diyarbet
casipol
casipol
casipol
betingo
egt oyna
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
casipol
aviator oyna
aviator giriş
tombala